Spotkanie z Andrzejem Markiem Grabowskim
data dodania: 2018-05-14

    Dnia 8 maja 2018 roku w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek oraz innowacji pedagogicznej "Mole książkowe" uczniowie klas 3f, 3e oraz 1e spotkali się z Andrzejem Markiem Grabowskim. Pan Andrzej to autor kilkunastu książek dla dzieci, kilkuset piosenek, a starszemu pokoleniu znany jest z działalności telewizyjnej. Tworzył między innymi takie programy jak: "Tik- Tak", "Ciuchcia", "Budzik".
    Uczniowie byli pod wielkim wrażeniem talentu naszego gościa. Autor barwnie i dowcipnie opowiadał o sobie i bohaterach swoich książek. Z zaciekawieniem dzieci słuchały fragmentu książki pana Andrzeja Grabowskiego, której bohaterami byli pies, mała dziewczynka i jej rodzina. W drugiej części spotkania została zaspokojona ciekawość uczniów, którzy dopytywali dlaczego Pan Andrzej przywiózł ze sobą ogromną, kolorową walizkę. Okazało się, iż w środku ukryte były postacie, w które wcielał się nasz gość. Dzieci poznały Kulfona, Zająca Poziomkę, Kota Budzika oraz potwory: Bezkajku i Szefuncio. Chętni uczniowie wcielili się w role aktorów, mieli okazję samodzielnie "ożywić" bajkowe postacie, były śmieszne dialogi, wspólne słuchanie i śpiewanie piosenek.  
    Spotkanie było fantastyczne.
 9 grudnia 2018
PnPoniedziałek WtWtorek ŚrŚroda CzCzwartek PiPiątek SoSobota NdNiedziela
12
345678dzisiaj
9
10Zebrania i konsultacje
11
1213141516
17181920212223
PRZERWA ŚWIĄTECZNA
24
PRZERWA ŚWIĄTECZNA
25
PRZERWA ŚWIĄTECZNA
26
PRZERWA ŚWIĄTECZNA
27
PRZERWA ŚWIĄTECZNA
28
PRZERWA ŚWIĄTECZNA
29
PRZERWA ŚWIĄTECZNA
30
PRZERWA ŚWIĄTECZNA
31
foto losowe
galeria uśmiechów
WSPÓŁPRACA:

GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W IMIELINIEPRZEDSZKOLE MIEJSKIE W IMIELINIEBIBLIOTEKA MIEJSKA W IMIELINIEURZĄD MIASTA IMIELINMIEJSKIE CENTRUM KULTURY W IMIELINIEMIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W IMIELINIE

Imielin

Powiat Bieruńsko-Lędziński

Województwo Śląskie