Mała zmiana w regulaminie konkursu Mój portret u Mistrza
data dodania: 2019-05-24


W związku z licznymi zapytaniami, organizatorzy konkursu Mój portret u Mistrza postanowili dodać kategorię konkursową dla klas 1 - 3 uczniów szkół podstawowych. 
Zapraszamy do udziału w konkursie! 
Czekamy na Wasze prace...


Zaproszenie
data dodania: 2019-05-15

Serdecznie zapraszamy Rodziców i Opiekunów uczniów klas I-VI na spotkania z wychowawcami i nauczycielami szkoły , które odbędą się w dniu 21 maja 2019 r. o godzinie 17.00 Rodziców uczniów klas VI zapraszamy na spotkanie w ramach programu profilaktycznego szczepień HPV na godzinę 16.30- sala nr 20 ( szczegółowe informacje poniżej) . Zapraszamy.

REGULAMIN KONKURSU POWIATOWEGO „ MÓJ PORTRET U MISTRZA”
data dodania: 2019-05-15

Zapraszamy dzieci i młodzież do wykonania autoportretu inspirowanego dziełami mistrzów - wybitnych przedstawicieli różnych epok w dziedzinie sztuk wizualnych - malarstwo, grafika. Należy wykonać autoportret, który będzie najbliższy, ulubiony dla skonstruowania swojego obrazu-prawdy o sobie samym. Sugerowane jest spojrzenie na siebie w sposób analityczny lub humorystyczny, symboliczny. Podczas pracy ważne jest aby każdy uczestnik przystępując do realizacji zadania zastanowił się nad swoimi cechami zarówno zewnętrznymi jak i charakteru oraz upodobaniami.


Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych a także uczestników zajęć plastycznych w placówkach wychowania pozaszkolnego.

I KATEGORIA uczniowie szkół podstawowych, klasy 4 – 8;

II KATEGORIA uczniowie 3 klas gimnazjalnych oraz ponadgminazjalnych.


Cele konkursu:


Warunki konkursu:


Komisja konkursowa:

Kryteria oceny pracy


Terminy

  1. Prace podpisane, opisane nazwą konkursu z dołączonym wypełnionym arkuszem zgłoszeniowym oraz klauzulą zgody (załącznik1 oraz załącznik 2), należy składać lub nadsyłać w terminie do 27 maja 2019 roku na adres:

Szkoła Podstawowa nr 2 w Imielinie

ul. Karola Miarki 7

41-407 Imielin

2. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 28 maja 2019 roku, wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły (www.sp.imielin.pl)

3. Wernisaż pokonkursowy, rozdanie nagród odbędzie się w 30 maja 2019 roku w Domu Kultury Sokolnia w Imielinie.

4. Laureaci konkursu oraz autorzy prac zakwalifikowanych do wystawy zostaną telefonicznie powiadomieni przez organizatora.

5. Koordynatorzy konkursu:

K.Cyroń, U. Figiel – Szczepka, A. Penczek
6. Organizatorzy konkursu:

SP2 w Imielinie

MCK w Imielinie

7. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian regulaminu bez podania przyczyny, poprzez umieszczenie aktualnej treści na stronie internetowej www.sp.imielin.pl.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Przetwarzanie i zbieranych danych odbywa się zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (OJ 119, 4.52016, p. 1-88) RODO oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018r. poz. 1000)

Podstawę przetwarzania danych osobowych wskazanych przez uczestników w konkursie plastycznym pt. ” Mój portret u mistrza” stanowi wyrażenie zgody stanowiącej załącznik nr 2

Uwagi

Kontakt do organizatora:

Tel: (0-32) 225 60 55

e-mail: sekretariat@sp2.imielin.pl


Załącznik 1 i 2


KONKURS ŚWIETLICOWY „LAURKA NA DZIEŃ MAMY”
data dodania: 2019-05-15


Spotkanie autorskie w Bibliotece Miejskiej w Imielinie
data dodania: 2019-05-13

W Bibliotece Miejskiej w Imielinie odbyło się spotkanie autorskie pani Dyrektor Dagmary Kupczyk - autorki książki "Krysia".
Spotkanie prowadził pan Przemysław Kopiejka.
Zdjęcia: Grzegorz Komandera
Wygrany turniej, wygrana liga…
data dodania: 2019-05-13

W dniu 10.05.2019 roku został rozegrany V turniej szachowy w ramach Międzygminnej Ligi Szachowej Szkół Podstawowych powiatu bieruńsko – lędzińskiego. Zawody zostały zorganizowane przez Szkołę Podstawową nr 2
w Imielinie pod patronatem Burmistrza Miasta Imielin.

W sumie w zawodach wzięło udział 52 uczniów naszego powiatu. Wszystkie dzieci otrzymały od organizatorów słodki poczęstunek, a dla najlepszych przygotowano puchary oraz dyplomy.

W kategorii młodszej, czyli klas I – VI, która interesowała nas najbardziej, zwyciężyła drużyna naszej szkoły w składzie: Wojciech Maślanka, Witold Maślanka, Piotr Banaczyk oraz Alicja Rodzyn. Warto nadmienić, że zostaliśmy także zwycięzcami całej Międzygminnej Ligi Szachowej, wygrywając bezapelacyjnie wszystkie turnieje.

Puchary i dyplomy zostały wręczone przez Burmistrza Miasta Imielin pana Jana Chwiędacza, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Imielinie panią Dagmarę Kupczyk oraz koordynatora Ligi Szachowej pana Janusza Gondzika.    Zdjęcia: Bogusław Żogała


ZAPRASZAMY I POLECAMY!
data dodania: 2019-05-13

PixBlocks


OGÓLNOPOLSKIE SZKOLNE MISTRZOSTWA W PROGRAMOWANIU

https://pix.edu.pl/


Aplikację można pobrać na stronie: https://pixblocks.com/


IV Powiatowy Konkurs Matematyczny MISTRZ MATEMATYKI
data dodania: 2019-05-09

Dnia 9 maja odbył się IV Powiatowy Konkurs Matematyczny MISTRZ MATEMATYKI, który nasza szkoła organizowała wspólnie z Miejskim Centrum Kultury Biblioteką Miejską pod patronatem Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego. W konkursie brało udział 5 szkół podstawowych z powiatu bieruńsko-lędzińskiego. Uczniowie wykazali się niezwykła wiedzą matematyczną. Wszystkim serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników.


ŚWIĘTA MAJOWE w NASZEJ SZKOLE
data dodania: 2019-05-08


Konkurs recytatorsko-aktorski
data dodania: 2019-05-06

26 kwietnia 2019 roku na Placu Farskim Miejskiego Ośrodka Kultury w Lędzinach przeprowadzono konkurs recytatorsko-aktorski Entliczek-Pentliczek. W konkursie udział wzięło 43 uczestników z przedszkoli i szkół podstawowych – klas I- III. Z naszej szkoły w konkursie uczestniczyły: Alicja Mońka i Natalia Sułkowska z klasy 2a, występowały jako duet z wierszem Jana Brzechwy Dwie gaduły; Maria Marszołek z 2 a- recytowała wiersz, Chrząszcz; Hanna Gołaszczyk z 2 b z wierszem pt Przyjście wiosny; Lea Kosmala z 2b recytowała wiersz pt Wiosenne porządki, a także Łucja Piotrowska z wierszem Juliana Tuwima O Grzesiu kłamczuchu. Dziewczynki miały zaprojektowane stroje, stosowne do recytowanych wierszy.
Jury w składzie: przewodnicząca: Ilona Cuber-Cebula, oraz członkowie Urszula Klyczka i Ewa Kuś, w wyniku podliczonych głosów przyznali następujące miejsca i wyróżnienia:
w kategorii: szkoły podstawowe

Laureatkom serdecznie gratulujemy.
<<< nowsze aktualności ||| ||| starsze aktualności >>>

26 maja 2019
PnPoniedziałek WtWtorek ŚrŚroda CzCzwartek PiPiątek SoSobota NdNiedziela
12345
6789101112
13141516171819
20ZEBRANIA Z RODZICAMI
21
22232425dzisiaj
26
27ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY dzień niedydaktyczny
28
293031
foto losowe
galeria uśmiechów
WSPÓŁPRACA:

GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W IMIELINIEPRZEDSZKOLE MIEJSKIE W IMIELINIEBIBLIOTEKA MIEJSKA W IMIELINIEURZĄD MIASTA IMIELINMIEJSKIE CENTRUM KULTURY W IMIELINIEMIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W IMIELINIE

Imielin

Powiat Bieruńsko-Lędziński

Województwo Śląskie