Światowy Dzień Zdrowia
data dodania: 2018-04-12

7 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Zdrowia. Życząc każdemu zdrowia przypominaliśmy podstawowe zasady zdrowego stylu życia. Zachęcaliśmy, by ten dzień trwał cały rok. W szkole prezentujemy prace naszych uczniów zachęcające do dbania o własne zdrowie. Nasza akcja nie kończy się na jednym dniu, w dalszym ciągu trwają spotkani uczniów klas IV z panią higienistką, promujące profilaktykę zdrowotną. Odbędą się również warsztaty pierwszej pomocy dla uczniów klas V i VI, które przeprowadzą pani Aleksandra Romańska oraz pan Jarosław Zwierzyna. Każdy nauczyciel otrzymał zestaw ćwiczeń śródlekcyjnych przypominający o dobrodziejstwie tych ćwiczeń i zachęcający do ich przeprowadzenia.

9 grudnia 2018
10Zebrania i konsultacje