KONKURS NA STROIK ŚWIĄTECZNY ROZSTRZYGNIĘTY
data dodania: 2017-12-20

Został rozstrzygnięty konkurs na stroik świąteczny, który zorganizowany był w klasach młodszych. Komisja pod czujnym okiem Pani Dyrektor wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach: I - klasy pierwsze, II - drugie i trzecie.

Wybór był bardzo trudny, ponieważ wszystkie stroiki były przepiękne, różnorodne i cudownie pachnące choinką oraz świętami.

W klasach pierwszych wyłoniliśmy następujące laureatki/laureatów:

W kategorii klas drugich i trzecich miejsca zajęli uczennice/uczniowie:

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom, które zaangażowały się w konkurs. Stroiki naszych zwycięzców zostały przekazane z najlepszymi życzeniami świątecznymi do Urzędu Miasta Imielin.

9 grudnia 2018
10Zebrania i konsultacje